Розкладне крісло vidaXL електричне кремове штучна шкіра (3206736)
- В наявності
- Код: 164809588
13 779 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Розкладне крісло vidaXL електричне кремове штучна шкіра (3206736)
13 779 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте і відпочиньте в цьому надзвичайно зручному електричному кріслі з відкидною спинкою! Електрична функція розкладання: крісло оснащене електричним двигуном, який дозволяє автоматично регулювати підніжку і спинку в будь-яке положення за допомогою натискання кнопки з боку, що забезпечує повний комфорт. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково, спинка може швидко повернутися до початкового положення, знову натискаючи кнопку. Комфорт сидіння: добре обшите і обтягнуте штучною шкірою сидіння, спинка і широкі підлокітники пропонують...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 1см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Мoдель | 3206736 |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Розкладне, з підніжкою |
| Колір корпусу | Багатобарвний |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 50см мм |
| Ширина сидіння | 146 см см |
- Ціна: 13 779 ₴

