Прямокутний стіл vidaXL 110x50x76см акацієве дерево 12481827
- В наявності
- Код: 147512931
13 897 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Прямокутний стіл vidaXL 110x50x76см акацієве дерево 12481827
13 897 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей дерев'яний обідній стіл стане яскравим доповненням до вашої кухні або їдальні. Масив акації: масив акації - це красивий, натуральний матеріал. Це тверда тропічна деревина, що характеризується щільною структурою, міцністю та довговічністю. Природні краї та форма: живий вигляд і краї стільниці оброблені з урахуванням, щоб внести оригінальний характер і натуральний вигляд дерева в інтер'єр вашого приміщення. Міцні ніжки: міцні залізні ніжки доповнюють індустріальний вигляд і сприяють надійності конструкції. Універсальне використання: цей обідній стіл може...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Стиль | Індустріальний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Колір стільниці | Акацієвий |
| Ширина | 110см мм |
- Ціна: 13 897 ₴

