Розкладне крісло vidaXL сіре штучна шкіра 373489
- В наявності
- Код: 167322673
14 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Розкладне крісло vidaXL сіре штучна шкіра 373489
14 593 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте і відпочиньте в цьому зручному кріслі з функцією відкидання спинки! Функція ручного відкидання: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки і спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково, спинку можна швидко повернути в початкове положення, знову відтягнувши ручку. Комфорт сидіння: добре обшите і обтягнуте штучною шкірою сидіння, спинка і широкі підлокітники пропонують затишок та відчуття обіймів під час сидіння...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Тип | Розкладне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 14 593 ₴

