Диван VidaXL 3-місний темно-сірий 180см тканина 1131240
- В наявності
- Код: 162132485
19 396 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван VidaXL 3-місний темно-сірий 180см тканина 1131240
19 396 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
VidaXL Диван 3-місний Темно-сірий 180 см Оббивка тканиною 1131240. Вибір відповідних меблів для вітальні або спальні є ключовим елементом, який впливає на комфорт повсякденного життя та естетику інтер'єру. Дивани та канапи є не лише місцем для сидіння, але й простором для відпочинку та зустрічей з близькими. Чудовим прикладом такого рішення є VidaXL Диван 3-місний Темно-сірий, який поєднує в собі всі ці риси. Опис продукту. Меблі від VidaXL - це елегантний, сучасний диван, який чудово вписується в різноманітні інтер'єри, надаючи їм характеру...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Контейнер для постільної білизни, Функція сну |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 180см мм |
- Ціна: 19 396 ₴

