Шафа для взуття з масиву манго 86x35x55см
- В наявності
- Код: 82588039
14 107 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа для взуття з масиву манго 86x35x55см
14 107 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа для взуття, 86x35x55 см, масив мангового дерева. У кожному домі передпокій виконує особливу роль. Саме там ми вітаємо гостей і щодня приймаємо взуття ззовні. Тому надзвичайно важливо, щоб цей простір був належним чином організований. Шафа для взуття з масиву мангового дерева, розмірами 86x35x55 см, є відмінним рішенням, яке поєднує функціональність з естетикою. Завдяки цій практичній меблі ви отримаєте додаткове місце для зберігання взуття та створите приємну атмосферу у своєму інтер'єрі. Ознайомтеся з ключовими характеристиками, які можуть вплинути на ваш вибір...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Додаткова інформація | Сидіння |
| Кількість дверей | 1 |
| Матеріал | Дерев'яні |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Шафи із сидінням |
| Тип дверей | Поворотні |
| Тип встановлення | Підлогові |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Ширина | 86 см мм |
- Ціна: 14 107 ₴

