Крісло-ушак коричневе тканина
- В наявності
- Код: 86219339
16 259 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Крісло-ушак коричневе тканина
16 259 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Коричневий крісло, оббите тканиною. Крісло - це надзвичайно важливий елемент оформлення інтер'єру, який не тільки доповнює естетику приміщення, але й забезпечує комфорт. Вибір відповідної моделі повинен бути продуманим, оскільки впливає на повсякденне життя та відпочинок. Ключовими характеристиками, які варто врахувати, є матеріал, розміри та функціональність. Серед доступних моделей коричневе, оббите тканиною, меблі безумовно привертає увагу своєю елегантністю та практичністю. Матеріал і розміри крісла. Під час вибору відповідної моделі варто звернути увагу...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 48 см мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Тканина, Масивне дерево |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Вушка |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Рожевий |
| Ширина | 45 см мм |
- Ціна: 16 259 ₴

