Саундбар Sharp 2.1 HT-SBW320BK
- В наявності
- Код: 188512666
14 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Саундбар Sharp 2.1 HT-SBW320BK
14 684 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію з експлуатації можна завантажити. тут. Виробник та уповноважений представник. НАЗВА ВИРОБНИКА: Sharp Consumer Electronics Poland sp. z o.o. АДРЕСА ВИРОБНИКА: Ostaszewo 57B. 87-148 Łysomice, Польща. АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: service.pl@sharpconsumer.eu. lnd_FAQ{ padding-bottom: 2em; }. lnd_FAQ. lnd_wrapper{ background-color: #fff }. lnd_FAQ h2 { font-size: 24px !important; color: #ff6400 !important; font-weight: bold !important;...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Саундбар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декодери звуку | Dolby Atmos, WAV, FLAC, Dolby TrueHD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Virtual: X, MP3 |
| Дистрибуція | Sharp Consumer Electronics Poland |
| Вигнутий (Curved) | Немає |
| Використовувані технології | Еквалайзер, Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Код виробника | HT-SBW320BK |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Мoдель | HT-SBW320 |
| Загальна потужність | 360 W Вт |
| Споживання енергії | 66 W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Роз'єми | USB, Jack 3.5 mm, Оптичний вхід, HDMI eARC |
| Зв'язок | Bluetooth, USB, HDMI eARC |
| Тип | Саундбар + Сабвуфер |
| Тип сабвуфера | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 14 684 ₴

