Круглий розкладний стіл Halmar Pivot (102-142)x102 кашемір/натуральний
- В наявності
- Код: 184019375
12 834 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Круглий розкладний стіл Halmar Pivot (102-142)x102 кашемір/натуральний
12 834 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Уявіть собі простір, в якому панує абсолютний спокій. Де світло м'яко огортає предмети, а кожен елемент знаходиться в ідеальній, невимушеній гармонії. Де розкіш не кричить, а шепоче. Саме для таких інтер'єрів – для вашої особистої оази – народився стіл PIVOT у своїй найновішій, найвишуканішій версії: Кашмір / Природний. Історія – Три Розділи про Досконалість. Історія цього столу – це розповідь про три ідеально згармонізовані акти. Розділ I: Шепіт Кашміру. Стільниця цього столу має колір, який є досвідом. Це не звичайний сірий чи бежевий. Це. Кашмір. –...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 102 см мм |
| Діаметр | 102 см |
| Додаткова інформація | Розсувний |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Лофт |
| Форма | Круглі, Прямокутні |
| Цвет мебели | Дуб натуральний |
| Колір стільниці | Білий, Дуб натуральний |
| Ширина | 102 см мм |
- Ціна: 12 834 ₴

