Диван-розкладний VidaXL світло-сірий 90x200см оксамит 3196691
- В наявності
- Код: 162125708
14 120 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Диван-розкладний VidaXL світло-сірий 90x200см оксамит 3196691
14 120 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl Диван Розсувний Світло-сірий 90X200 См Вельвет 3196691. Vidaxl Диван Розсувний Світло-сірий 90X200 См Вельвет 3196691. це надзвичайно функціональний меблевий виріб, який поєднує в собі. естетику. і. комфорт. Це ідеальний вибір як для вітальні, так і для спальні, де важливо, щоб простір був не лише красивим, але й практичним. Вибір відповідного мебля є ключовим для комфорту використання, а ця модель вирізняється. універсальністю. та. сучасним дизайном. При покупці дивана варто звернути увагу на такі аспекти як. функціональність. ,. матеріали. ,. розміри. та. додаткові характеристики. , які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15см мм |
| Глибина | 100см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Метал, Тканина, Масив дерева |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З оксамиту |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 223см мм |
- Ціна: 14 120 ₴

