Тумба під умивальник Elita Futuris White 90 166933
- В наявності
- Код: 74452059
14 632 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Тумба під умивальник Elita Futuris White 90 166933
14 632 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Futuris White 90 166933. Тумба для ванної кімнати. – елегантність і функціональність у вашій ванній кімнаті. Тумби для ванної кімнати. це не тільки практичні меблі, але й ключовий декоративний елемент, який може значно вплинути на вигляд усієї простору. Правильно підібрана тумба дозволяє ефективно використовувати простір, допомагаючи підтримувати порядок у ванній кімнаті. Вибір тумби під умивальник, такої як. Elita Futuris White 90 166933. , це крок у бік сучасності, довговічності та унікального стилю. Тумба, виготовлена з високоякісних матеріалів та з використанням сучасних технологій,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см мм |
| Глибина | 45,6 см мм |
| Марка | Elitakolor |
| Матеріал | Метал, Меблева плита |
| Мoдель | Futuris |
| Тип | Тумби під умивальник |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 14 632 ₴

