Підвісна шафа Comad Dance 50см з умивальником (COMZESTAWNOA50CMSDANCE)
- В наявності
- Код: 179524444
13 832 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Comad Dance 50см з умивальником (COMZESTAWNOA50CMSDANCE)
13 832 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Фантастичний, сучасний і неповторний дизайн, який ми вам пропонуємо, є гарантією стильного та функціонального оснащення інтер'єру – наша меблі для вітальні, ванної, кухні, передпокою чи спальні вражають якістю, довговічністю та естетикою – запрошуємо ознайомитися з нашою пропозицією! Сучасний комплект для ванної кімнати – це ідеальне рішення для вашої ванної, яке поєднує стиль і функціональність. Завдяки умивальнику Dance шириною 50 см, кожна деталь була ретельно спроектована, щоб задовольнити потреби сучасних користувачів. Меблевий комплект для ванної кімнати – це відмінна пропозиція...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 39см мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Мoдель | Nova Oak |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 13 832 ₴

