Ліжко висувне vidaXL Lite дерево сосна сіре 2x(90x200)см 806967
- В наявності
- Код: 121691944
16 154 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко висувне vidaXL Lite дерево сосна сіре 2x(90x200)см 806967
16 154 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Витяжне ліжко, масивна соснова деревина, сірий, 2x(90x200) см. vidaXL. Колір: Array. Розмір: Array. Багатофункціональне, дерев'яне денне ліжко може слугувати як диван вдень або як ліжко вночі, пропонуючи місце для сну для ваших гостей. Цей практичний диван привертає увагу, де б він не з'явився! Розкладний диван виготовлений з масивної соснової деревини, завдяки чому є міцним і стабільним. Меблі з висувним ліжком можна легко перетворити на диван на день та на зручне ліжко на ніч. Ця рама ліжка максимізує доступну площу підлоги, забезпечуючи при цьому місце для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 68 см мм |
| Довжина: | 203 см мм |
| Кількість місць | Одинична |
| Матеріал | Масив дерева, Сосна |
| Розмір | 90x200 см |
| Тип | Дерев'яна |
| Цвет мебели | Сірий |
| Ширина | 185 см мм |
- Ціна: 16 154 ₴

