Комод vidaXL дерево сосна 140x35x80см 3114079
- В наявності
- Код: 143264854
14 777 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Комод vidaXL дерево сосна 140x35x80см 3114079
14 777 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Насолоджуйтесь охайною вітальнею завдяки цій дерев'яній шафці! Практична комода задовольнить різні потреби і стане ідеальним доповненням до інтер'єру вашого приміщення. Масив сосни: масив дерева - це красивий, натуральний матеріал. Соснове дерево має просту структуру волокон, а сучки надають йому унікальний, рустикальний вигляд. Багато місця для зберігання: шафка забезпечує достатньо простору для зберігання різних речей повсякденного вжитку в упорядкованому вигляді і в межах досяжності. Міцна стільниця: міцна стільниця меблів ідеально підходить для експонування декоративних предметів, рамок з фотографіями або рослин...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 6 |
| Матеріал | Масив дерева |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Стиль | Рустикальний |
| Цвет мебели | Сосна |
| Колір фасадів | Сосна |
| Ширина | 140см мм |
- Ціна: 14 777 ₴

