Шафа vidaXL дерево манго 118x30x62см
- В наявності
- Код: 88358980
21 141 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа vidaXL дерево манго 118x30x62см
21 141 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа, 118 x 30 x 62 см, масивне дерево манго. ⭐🌳⭐🌳⭐. ✅️ ПРОДУКТ ПРЕМІУМ 2023. ✅ НАЙВИЩА ЯКІСТЬ НА РОКИ ЗА НАЙКРАЩОЮ ЦІНОЮ. ✅ НАДІЙНІСТЬ ВИКОНАННЯ. ✅️ УНІКАЛЬНИЙ ВИГЛЯД. ✅️ ЛЕГКІСТЬ ЧИЩЕННЯ. Характеристики продукту та Специфікація: ⭐🌳⭐🌳⭐. Введіть у своє приміщення дизайн, натхненний розкішним стилем середини XX століття, за допомогою нашої красивої, дерев'яної шафи! Виготовлена з масивного дерева манго, шафа була красиво оброблена шляхом полірування та лакування, завдяки чому випромінює вишуканий шарм. Манго - це щільне і міцне, тверде дерево, яке характеризується красивими, коричневими або...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62 см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Двері | Суцільні |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал | Масив дерева, Сосна |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Етно |
| Тип | Підлоговий |
| Цвет мебели | Багатобарвний |
| Колір фасадів | Багатобарвний |
| Ширина | 118 см мм |
- Ціна: 21 141 ₴

