Масажне крісло розкладне vidaXL темно-зелене оббите тканиною 4015672
- Немає в наявності
- Код: 178455687
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Масажне крісло розкладне vidaXL темно-зелене оббите тканиною 4015672
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпливайте в цьому дуже зручному розкладному масажному кріслі! Функція ручного відхилення: праворуч від крісла знаходиться ручка. Відтягніть ручку, щоб вручну налаштувати положення підніжки та спинки до найбільш комфортної для вас позиції. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135 градусів. Додатково спинку можна швидко повернути до початкового положення, знову відтягнувши ручку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно націлити тиск. Крім того, за допомогою пульта можна вибирати різні програми масажу. Функція масажу живиться...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | З тканини |
| Мoдель | 4015672 |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне |
| Колір корпусу | Зелений |
| Цвет обивки | Зелений |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

