LED монітор Lenovo 27" ThinkVision E27Q-40 64BDGAT4EU

- В наявності
- Код: 187426749
11 772 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Lenovo ThinkVision 64BDGAT4EU - 27, 2560x1440 (QHD), 100Hz, IPS, 4 ms, pivot, Чорний. Діагональ екрану. 27. Роздільна здатність. 2560x1440 (QHD). Співвідношення сторін. 16:9. Технологія матриці. IPS. Покриття матриці. Антиблікове. Функція обертання (pivot). Монітор належить до визнаної серії бізнес-пристроїв, адресованих переважно компаніям та установам. Монітори цього типу мають зовсім іншу конструкцію, ніж популярні споживчі продукти, оскільки вони створені з думкою про безперервну роботу протягом багатьох годин, часто в складних умовах. Найважливіші характеристики пропонованого монітора це...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 6.2 kg кг |
| Час відгуку | 4ms |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | ThinkVision |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Розмір пікселя | 0,233mm мм |
| Розмір екрана | 69 cm см |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Не має |
| Технологія | LED, LCD |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергетичний клас | E |
| Яскравість | 350cd/m2 |
- Ціна: 11 772 ₴








