Офісне крісло Stema HN-5038 чорне ергономічне для столу

- В наявності
- Код: 100462138
13 739 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
HN-5038 ЧОРНИЙ ПРЕЗЕНТАЦІЯ 360° Ваш браузер не підтримує iframe. СИДІННЯ І СПИНКА піна з великою щільністю: сидіння: T32 (32 кг/м3), спинка: міцна сітчаста тканина регулювання висунення сидіння незалежне регулювання висоти спинки МЕХАНІЗМ синхронний механізм з можливістю блокування нахилу в кількох позиціях функція "анти-шок" - після звільнення блокування спинка крісла не вдаряє в спину плавне регулювання висоти сидіння ГОЛОВА незалежне регулювання голови (вгору-вниз, вперед-назад, кут) ПІДЛОКІТНИКИ підлокітники регульовані (вгору-вниз, вперед-назад, кут) з м'якими...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stema |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 см мм |
| Глибина | 70 см мм |
| Глибина сидіння | 50 см см |
| Максимальна висота сидіння | 58 см см |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 52 см см |
| Мoдель | HN-5038 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 70 см мм |
| Ширина сидіння | 48 см см |
- Ціна: 13 739 ₴

