Прямокутний стіл Signal Nevio 125x170x75 чорний дуб Artisan

- В наявності
- Код: 166415765
14 002 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл NEVIO (125-170)x75 Чорний/Дуб Артісан Сучасний Салон Кухня. Поєднання кольорів з вишуканим характером. дозволяє легко підібрати цей меблевий виріб до різних інтер'єрів та їх елементів оздоблення. Увага до матеріалів найвищої якості. гарантує довговічність на роки, надійно виконуючи ваші очікування протягом тривалого часу. Ідеальне виконання, інноваційні деталі. і гармонійне поєднання сучасності з елегантністю роблять цей меблевий виріб задовольняти навіть найвимогливіші смаки. Специфікація. Категорія: Стіли. Місце призначення: Кухня/Їдальня, Салон. Висота [см]: 76. Ширина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 75см мм |
| Довжина: | 125 см мм |
| Додаткова інформація | Розкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 170 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Ламінована плита |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
| Колір стільниці | Дуб Артизан |
| Ширина | 75см мм |
- Ціна: 14 002 ₴




