Комод Nevio 12 40x138x83 дуб Artisan

- В наявності
- Код: 132644118
13 543 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комод NEVIO 12 дуб artisan. NEVIO. це колекція меблів для передпокою, яку характеризують прості лінії та. сучасний дизайн. Поєднання чорних елементів та декору дуба робить шафу NEVIO ідеальною для. індустріальних, лофтових інтер'єрів. Нестандартна форма об'єктів створює стильне місце для зберігання одягу та взуття, а. оббите сидіння. гарантує зручність щоденного використання. Комод NEVIO 12. Колір: ДУБ ARTISAN. ___________________________. Розміри: Ширина: 138. см. Висота: 83 см. Глибина: 40 см. Характеристика: сучасний дизайн...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ML Meble |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83 см мм |
| Глибина | 40см мм |
| Глибина ящика | 33 см см |
| Кількість дверей | 2 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Марка | ML Meble |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Монтаж | Меблі для самостійного монтажу |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З шафками, З ящиками |
| Цвет мебели | Дуб артизан |
| Колір фасадів | Дуб артизан |
| Ширина | 49 см мм |
- Ціна: 13 543 ₴


