Пуф Signal Hestia J сірий Bluvel 03 / сріблястий

- В наявності
- Код: 168013022
13 280 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пуф Hestia K Velvet світло-сірий. Пуф Hestia чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі glamour - як у вітальні, передпокої, так і в модному бутіку. Пуф Hestia K має м'яке, зручне сидіння та оксамитову оббивку, яка створює затишну атмосферу. Численні стібки завершені блискучими декоративними кристалами білого кольору. Додатково, металеві срібні ніжки з витонченим дизайном додають елегантності та неповторного шарму. Пуф Hestia K був виготовлений в Польщі. Найважливіші характеристики. Оббивка оксамитом. Гарні кристали при стібках. Стилізовані...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Пухи |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 13 280 ₴


