Офісне крісло Stema HN-5018 чорне з сіткою для офісу

- В наявності
- Код: 100462171
14 107 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Stema Fotel HN-5018 Чорний Для Офісу Оббивка Сіткою. Офісні крісла відіграють ключову роль у забезпеченні комфорту під час роботи. Вибір відповідної моделі, такої як Stema Fotel HN-5018 Чорний Для Офісу Оббивка Сіткою, має значний вплив на продуктивність та здоров'я користувачів. Це крісло не лише відповідає сучасним тенденціям, але й пропонує ряд рішень, які дозволяють адаптувати його до індивідуальних потреб. Матеріал та виконання. Офісне крісло HN-5018 виготовлене з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та привабливий вигляд...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stema |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 132 см мм |
| Глибина | 70 см мм |
| Глибина сидіння | 50 см см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см см |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Марка | STEMA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 47 см см |
| Мoдель | Stema |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 70 см мм |
| Ширина сидіння | 49 см см |
- Ціна: 14 107 ₴

