Підвісна шафа Deante Prizma Nero SDINSL1

- В наявності
- Код: 177997669
14 159 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Матеріал MDF, плита ДСП. Обробка чорна. Технологія обробки лакування лаком UV. Тип поверхні матова. Спосіб монтажу підвісний. Ширина [мм] 350. Висота [мм] 1600. Глибина [мм] 350. Кількість полиць 5. Регулювання полиць Так. Чорний матовий стовпчик для ванної Prizma розмірами 350x350x1600 - стильний варіант для людей, які цінують вишукані, сучасні інтер'єри. Його мінімалістичний, безручковий дизайн підкреслює елегантність і додає інтер'єру трохи розкоші. Модель завдяки підвісній конструкції робить ванну кімнату більш просторою і охайною...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП, МДФ |
| Мoдель | Prizma |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 14 159 ₴

