Журнальний столик Actona набір 2 шт Dice коричневий класичний 413908

- В наявності
- Код: 179881478
13 438 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект з 2 круглих столиків Dice з коричневого мармуру - елегантність і функціональність. Представлений комплект двох кавових столиків Dice від бренду Actona поєднує в собі виняткову елегантність і практичність. Виготовлені з МДФ, покритого ламінатом, що імітує натуральний камінь, столики виглядають надзвичайно стильно і сучасно. Їх круглі форми додадуть шарму будь-якому інтер'єру, а коричневий колір підкреслить характер приміщення. Столики чудово підійдуть як для вітальні, так і для кабінету, становлячи не лише функціональний, але й декоративний елемент інтер'єру. Сучасні кавові столики Dice - ідеальні...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 58 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, Плита MDF, Мармур |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Форма | Круглі |
| Цвет мебели | Коричневий |
| Ширина | 58 см мм |
- Ціна: 13 438 ₴


