Душова кабіна Rea Aero Ombre 100см REAK2464

- В наявності
- Код: 170095150
20 314 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rea Aero Ombre 100cm REAK2464. Душові кабіни - це не лише функціональний елемент кожної ванної кімнати, але й важлива деталь, яка впливає на її естетику. Душова стінка Aero Ombre шириною 100 см - ідеальне рішення для тих, хто шукає стильні та практичні варіанти. Її унікальний дизайн та сучасність роблять її відмінним доповненням як для малих, так і для просторий ванних кімнат. Найважливіша інформація. При покупці душової кабіни варто звернути увагу на кілька ключових аспектів, які впливають на комфорт використання та естетику інтер'єру. Ось...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Оздоблення скла | Матова |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 8 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 20 314 ₴










