Прямокутний стіл Signal Exel 140/180x85

- В наявності
- Код: 91694350
14 173 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Stół Exel 140/180x85. Стіл прямокутний, розкладний Дуб вотан, Срібний. Стіл виготовлений з високоякісних матеріалів, безумовно приверне увагу кожного домочадця та підійде для багатьох приміщень. Буде ідеальним рішенням для простора кухні, їдальні, а навіть ресторану. Оптимальні розміри дозволять зручно та приємно споживати їжу в колі найближчих людей. Універсальний вигляд дозволить поєднувати чи підбирати його до інших меблів, створюючи неповторну та унікальну композицію. Стабільна конструкція гарантує тривале використання столу. Підійде для різних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Довжина: | 140см мм |
| Додаткова інформація | Розкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 180 |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Матеріал стільниці | Ламінована плита |
| Мoдель | Exel |
| Стиль | Сучасний, Етно, Англійський |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Дуб Вотан |
| Колір стільниці | Дуб Вотан |
| Ширина | 85 см мм |
- Ціна: 14 173 ₴




