Комод Intesi Bali три двері натуральний 19221

- В наявності
- Код: 124287168
14 054 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дерев'яна комода Bali. Якщо ви шукаєте меблі, які підкреслять стиль бохо у вашому інтер'єрі, оберіть тридверну комоду Bali. Це унікальний меблевий виріб, що поєднує в собі високу якість з елегантним дизайном у натуральному стилі. Основним матеріалом, використаним для її виготовлення, є дерев'яна фанера, додатково декорована плетеними фасадами, що відсилають до стилістики бохо. Основою комоди є 5 ніжок, які завдяки своїй конструкції гарантують стабільність. Додаткова п'ята ніжка підтримує комоду посередині, завдяки чому ви можете сміливо розмістити в її внутрішньому просторі важку порцеляну чи столові прибори. Додатково...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | INTESI |
| Висота | 70см мм |
| Глибина | 39см мм |
| Кількість дверей | 3 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Ніжки | На ніжках |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Натуральний дуб |
| Колір фасадів | Натуральний дуб |
| Ширина | 115 см мм |
- Ціна: 14 054 ₴








