Круглий стіл Signal Talia білий/чорний 120x120см 4296-6671

- В наявності
- Код: 153917221
14 409 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Signal Стіл Круглий Talia Білий/Чорний 120X120 11838. Стіл є одним з найважливіших елементів кожного інтер'єру. Це місце, де ми проводимо час з родиною та друзями, святкуючи спільні моменти за їжею чи іграми. Кругла модель Talia від бренду Signal - це відмінна пропозиція для тих, хто шукає елегантне та функціональне рішення для свого інтер'єру. Переконайтеся, які характеристики варто врахувати під час вибору ідеального столу, щоб повністю використати його потенціал в оформленні простору. Матеріал і оздоблення. Стіл Talia вирізняється простим, але...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр | 120cm |
| Довжина: | 120cm мм |
| Додаткова інформація | Нерозкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 120 |
| Матеріал | Метал |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Круглий |
| Цвет мебели | Чорний |
| Колір стільниці | Білий |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 14 409 ₴

