Обертальне крісло Halmar Shell попелясте класичне VCHSHELLFOTPOPIELATY

- В наявності
- Код: 184021159
13 372 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крісло відпочинкове обертове SHELL Halmar сіре Lapit #06. Технічні дані. Код виробника: V-CH-SHELL-FOT-POPIELATY. Тип: крісло відпочинкове. Стиль виконання: сучасний. Функції: обертове сидіння. Ніжки / каркас матеріал: чорний метал (порошкова фарба). Оббивка колір: сірий. Оббивка тип: тканина Lapit #06. Ширина (Діапазон): 80 см. Висота: 86 см. Висота сидіння: 44 см. Глибина: 87 см. Вага брутто: 19 кг. Упаковка 1: 90 x 90 x 37 см. Тканина оббивки Lapit - м'яке хутро. Відкрийте для себе унікальну тканину оббивки Lapit, яка змінить ваші меблі та інтер'єр. Ця...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 см мм |
| Глибина | 87 см мм |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Поворотне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 80см мм |
| Ширина сидіння | 40см см |
- Ціна: 13 372 ₴










