Годинник Timex TW2V44600 унісекс

- В наявності
- Код: 139301595
15 668 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Годинник Timex TW2V44600 ОРИГІНАЛЬНА УПАКОВКА. TIMEX TW2V44600. Цей годинник працює завдяки винахідливому автоматичному механізму. У годиннику використано мінеральне скло, загартоване. Клас водостійкості цієї моделі становить 5ATM (50м). Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Закручена кришка значно підвищує безпеку годинника від затоплення. Модель розміщена на елегантному ремінці з натуральної шкіри. Технічні параметри: Ширина: 40.00 мм. Товщина: 13.00 мм. Ширина ремінця/браслета біля корпусу: 20.00 мм. Колір: Колір ремінця/браслета: чорний. Колір корпусу:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50m м |
| Висота корпусу | 13 mm мм |
| Довжина ремінця частина з дірками | 115 mm мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 90 mm мм |
| Додаткові характеристики | Немає |
| Марка | Timex |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | Marlin Automatic TW2V44600 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Унісекс |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 20 mm мм |
| Ширина корпусу | 40 mm мм |
| Ширина кріплення | 20 mm мм |
- Ціна: 15 668 ₴

