Ліжко розкладне vidaXL темно-сіре 90x200см оксамитове 507855003

- В наявності
- Код: 173841086
21 167 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван розкладний темно-сірий 90X200CM оксамит. Цей розкладний меблевий виріб 2-в-1, що виконує функцію як ліжка, так і дивана, стане практичним і привабливим доповненням до вашої вітальні або спальні. Універсальне денне ліжко: лежак вдень виконує функцію дивана, а вночі легко перетворюється на ліжко, після розкладання, забезпечуючи зручне рішення для прийому гостей, максимізуючи простір. М'який оксамит і міцна конструкція: лежак містить міцну раму, виготовлену з дерева та металу, і обшитий довговічною та приємною на дотик тканиною. Сучасний дизайн: диван з функцією сну...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 71 см мм |
| Довжина: | 224см мм |
| Кількість місць | Одномісний |
| Матеріал | Метал, Тканина, Масивне дерево |
| Розмір | 90x200 см |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Оббивний |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 21 167 ₴


