Крісло Actona Aura обертове бежеве

- Немає в наявності
- Код: 156087167
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Actona Крісло Обертове Aura Бежеве. Крісло обертове Aura. це унікальний меблевий виріб, який вносить. сучасний стиль. і елегантність до будь-якого інтер'єру. Його унікальна силует і естетика роблять його ідеальним вибором як для офісу, так і для їдальні чи вітальні. Завдяки поєднанню функціональності з привабливим виглядом, модель. Aura. відповідає очікуванням людей, які цінують. комфорт. та дизайнерські рішення. Забезпечує зручність під час тривалого сидіння, а також надає характеру кожному приміщенню. Матеріали та виконання. Виконання крісла з високоякісних матеріалів - це ще один...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51 см мм |
| Глибина | 44 см мм |
| Кількість стільців у комплекті | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Тип ног | Хрестовини |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Ширина | 60,5 см мм |
| Ширина сидіння | 45 см см |
- Ціна: 9 999 ₴









