Підвісна шафа Comad під умивальник 60см Capri дуб 820

- В наявності
- Код: 83394751
15 130 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
⭐⭐⭐⭐⭐. Шафа під умивальник 60 см підвісна CAPRI ванна Дуб золотий Craft COMAD. Код продукту: CAPRI OAK 820A FSC. Назва виробника: Comad. ✅ Параметри продукту: /// Ширина: 60 см. /// Глибина: 46 см. /// Висота: 57 см. /// Колір: дуб craft золотий. /// Матеріал: ламінована плита. /// Тип: шафа під умивальник. /// Тип дверей: відсутні. /// Кількість полиць: 0. /// Кількість шухляд: 2. /// Кількість дверей: без дверей. /// Дзеркало: Відсутнє. /// Кошик для білизни: Ні. /// Умивальник: Відсутній. /// Вага продукту: 25,5 кг. ❤️ Виконано з турботою. Матеріал, з якого виготовлено меблі, це MDF...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Марка | Comad |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Capri Oak |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 15 130 ₴





