Підвісна шафа Comad Adel Oak з умивальником Abset6109 663182

- В наявності
- Код: 168131208
15 078 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа ванна ADEL OAK 82-60 з умивальником і сифоном. Колекція. ADEL. це класичні пропорції форм, поєднані з унікальними вертикально фрезерованими фасадами. Завдяки цьому поєднанню меблі з цієї колекції універсальні та ідеально підходять як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів, а їхня висока функціональність забезпечить комфорт навіть найвимогливішим користувачам. Перевагою цієї колекції є можливість вибору ручок: золотий блиск, хром блиск та чорний мат. Завдяки цьому ми можемо підібрати колір ручок до арматури чи дзеркал в різних рамах. ADEL OAK 82-60 з умивальником...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Comad |
| Матеріал | Меблева плита, Плита MDF |
| Мoдель | Adel Oak |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 61 см мм |
- Ціна: 15 078 ₴


