Підлогові колонки Pylon Audio Pearl 20 горіх 1 шт.

- В наявності
- Код: 59546490
13 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Pearl 20 Горіх. Підлогові колонки відіграють ключову роль у кожному аудіо наборі, особливо для тих, хто цінує відмінну якість звуку. Сьогодні ми представляємо модель. Pylon Audio Pearl 20 Горіх., яка пропонує виняткове звучання та естетику в одному. У наведеному описі ви дізнаєтеся більше про те, що ці колонки мають запропонувати. Сучасні динаміки та звукові технології. У моделі. Pylon Audio Pearl 20 Горіх. використано сучасні звукові технології, які гарантують найвищу якість прослуховування. Ця колонка оснащена одним високочастотним динаміком...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Pylon Audio |
| Мoдель | Pearl 20 |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 12 kg |
| Ефективність | 86 dB |
| Код виробника | PEARL |
| Максимальна потужність | 80 W |
| Частотний діапазон | 38-20000 Hz |
| Конструкція | 2-смугова |
- Ціна: 13 766 ₴

