Шафа під умивальник Comad Bella Cashmere 82-80-2S з стільницею 80см Kaszmir/Dąb Artisan (CDSETBCBARTISAN80CM)

- В наявності
- Код: 182406090
15 183 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пам'ятайте, що цей комплект меблів для ванної кімнати 80 см з стільницею є відмінним рішенням для вашої ванної кімнати, поєднуючи елегантне оздоблення, функціональність, сучасний дизайн та міцні матеріали, які забезпечать не лише красивий вигляд, але й довговічність використання. Виконаний з найвищої якості компонентів, підкреслює естетику вашого простору, а також пропонує практичні рішення для зберігання, які допоможуть підтримувати порядок у ванній кімнаті. Це ідеальний вибір для людей, які цінують стиль і комфорт, а також шукають меблі, які будуть стійкими до дії вологи...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 57 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ламінована плита, ламінована деревинно-струменева плита |
| Тип | Шафи під умивальники |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 15 183 ₴






