Тумба під телевізор vidaXL 7-ми секційна сірий бетон 13452-3079133

- В наявності
- Код: 120549999
13 844 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект телевізійних тумб з сучасним дизайном і великою кількістю місця для зберігання стане центральною частиною вашої вітальні. Комплект підвісних телевізійних тумб виготовлений з плити, що робить його міцним і довговічним. Він монтується на стіні і стане позачасовим доповненням до вашого дому. Комплект містить ряд відділень, які ідеально підходять для зберігання всіх ваших журналів, DVD-дисків або інших предметів. Його легко очистити за допомогою вологого рушника. Колір: сірий бетон. Матеріал: ДСП. Необхідний монтаж: так. Вміст упаковки: 4 x телевізійна тумба: 80 x...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Сірий |
| Цвет мебели | Сірий |
| Колір фасадів | Сірий |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 13 844 ₴







