Блок живлення Corsair RMx Shift 1200W 80 Plus Gold ATX 3.0 (CP9020276EU)

- В наявності
- Код: 166705468
15 038 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ти любитель інформатики та електроніки, любиш бути в курсі технологічних новинок і не пропускаєш жодної деталі, купи. Блок живлення Corsair RM1000x 1200 W 80 Plus Gold за найкращою ціною. Тип: Блок живлення. Модульний. Вбудований продукт: Так. Тип розетки: Розетка EU. Порти: ATX 24-pin. SATA. Molex 4-pin. PCIE 6+2 PIN. CPU 4+4 PIN. Потужність: 1200 W. Сертифікат: 80 Plus Gold
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,9 kg |
| Висота | 86 mm мм |
| Глибина | 180 mm мм |
| Мoдель | CP-9020276-EU |
| Модульне кабеліпровід | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1200 W Вт |
| Роз'єм живлення (кількість контактів) | 24 |
| Сертифікат | 80 Plus Gold |
| Стандарт | ATX |
| Ширина | 150 mm мм |
- Ціна: 15 038 ₴








