Душова кабіна Kerra Splash 90x90 з піддоном SPLASH90ZB

- В наявності
- Код: 128131805
16 666 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Splash 90 без піддону. Душова кабіна Splash 90 без піддону завдяки використаному покриттю Kerra Protect значно полегшує підтримання продукту в чистоті. Продукти з родини скляних душових кабін є чудовим рішенням для всіх, хто цінує у своїй ванній кімнаті функціональність продукту, зберігаючи при цьому простоту та елегантність найвищого класу. Використані в цій моделі кабіни елементи є найвищої якості. Прозоре, прозоре скло товщиною 6 мм та блискучі, хромовані алюмінієві профілі є не лише гарантією міцності і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kerra |
| Тип | З піддоном |
| Висота | 190 см мм |
| Глибина | 89 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Тип входу | Розсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 16 666 ₴

