Телевізор Blaupunkt 43UGB5500S 43" DLED 4K
  • В наявності
  • Код: 185283521
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні атрибути
ВиробникBlaupunkt
Гарантійний термін12 міс
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Операційна системаGoogle TV
Інтерфейси
Кількість роз'ємів HDMI3
Кількість роз'ємів USB2
Користувальницькі характеристики
Ethernet (LAN)Да
Клас енергоспоживанняG
Мoдель43UGB5500S
Споживання енергії54 W Вт
Споживання енергії в режимі очікування0,5 W Вт
Режим HDRНемає
Зв'язокBluetooth, Wi-Fi
Смарт ТВGoogle TV
Стандарт VESA300x300
Стандарт кодуванняH.265/HEVC
Технологія4K UHD
Тип матриціLED
Тип екранаПростий
Функції Смарт ТВКерування голосом
Частота оновлення60 Hz