Масажне крісло розкладне Vidaxl електричне коричневе штучна шкіра

- Немає в наявності
- Код: 163151102
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте і відпочиньте в цьому надзвичайно зручному електричному масажному кріслі з відкидною спинкою! Електрична функція розкладання: це крісло оснащене електричним двигуном, який дозволяє автоматично регулювати підніжку і спинку в будь-яке положення простим натисканням кнопки з боку для отримання повного комфорту. Ця функція дозволяє відхилити на максимум 135 градусів. Крім того, спинку можна швидко повернути в початкове положення, знову натиснувши кнопку. Функція вібрації: 6 точок масажу дозволяє відповідно націлити тиск. Крім того, за допомогою пульта...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 99cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Масажне, Розсувне, З підніжкою |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴




