Витяжка Maan Tytan 3 60 біла

- В наявності
- Код: 187487615
14 028 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tytan 3 60 Gest. Tytan 3 60 Gest – сучасна витяжка під шафу 60 см з безконтактним управлінням. Мінімалістичний вигляд, тихий режим роботи та управління жестами. – все, що вам потрібно в сучасній кухні. Доступний у двох кольорах - чорному та білому. Дискретна конструкція, максимальна функціональність. Tytan 3 60 Gest. це витяжка під шафу 60 для вбудовування, яка ідеально вписується в простір кухонних меблів. Його проста, елегантна форма робить його непомітним, а водночас він чудово виконує свою функцію – ефективно видаляє пару, жир та запахи з вашої кухні. Безконтактне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 23,5 см мм |
| Жироуловлювальний фільтр | Металевий |
| Клас енергоефективності | B |
| Мoдель | Tytan 3 60 Gest Biały |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 615 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Керування жестом |
| Функції | Витяжка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 59,6 см мм |
| Шум | 67dB |
- Ціна: 14 028 ₴



