Блок живлення Lian Li Edge EG1300 White Platinum 1300W PCIe 5.1 ATX 3.1

- В наявності
- Код: 172021435
15 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інноваційна конструкція у формі літери L. Спеціально розроблений для двокамерних корпусів, таких як серія LIAN LI O11, конструкція у формі літери L блоку живлення EDGE PSU ідеально підходить для вертикального монтажу в другій камері. Цей унікальний корпус змінює орієнтацію роз'ємів назовні, спрощуючи управління кабелями та забезпечуючи чисту, організовану конструкцію. Живлення та USB-хаб два в одному. Повна серія Edge інтегрує внутрішнє розширення USB 4 × 9-pin, яке працює як USB-хаб з 1 до 7, спрощуючи підключення до материнської плати USB-пристроїв, таких як вентилятори...
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,9 кг |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм мм |
| Марка | Lian-Li |
| Мoдель | EG1300 |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1300 W Вт |
| Сертифікат | 80 Plus Platinum |
| Стандарт | ATX |
- Ціна: 15 577 ₴






