Підвісна шафа Roca Słupek Łazienkowy 40см чорний глянець (A857956351)

- В наявності
- Код: 172153420
14 619 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Extra REF: A857956351 Висока ванна колонка з 2 дверцями стандартні Розміри: 400 x 352 x 1800 мм (довжина, ширина, висота) 351 - Чорний глянець Колонки для ванної EXTRA - це відмінне доповнення до будь-якої колекції меблів з пропозиції ROCA. Конфігурація меблів: Двері Матеріал: ДСП Матеріал, з якого виготовлено полиці: Скло Меблі реверсивні Можливості комбінацій дверей і шухляд: 2 двері Регульована висота полиць Тип дверей: На петлях Спосіб монтажу: До стіни Система відкривання і закривання: Натисни, щоб відкрити Внутрішні полиці: 4 Стильні та дуже практичні колонки для ванної...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см мм |
| Глибина | 35,2 см мм |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП |
| Мoдель | Extra |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 см мм |
- Ціна: 14 619 ₴

