Офісне крісло Unique Ergonomiczny Asos 986B

- В наявності
- Код: 146415266
15 209 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ергономічний дизайн для ідеального комфорту: крісло Unique Asos. Крісло Unique Asos - це унікальний продукт, який не тільки підвищує комфорт під час роботи, але й забезпечує релаксуючий час, проведений сидячи. Його елегантний вигляд і функціональна конструкція роблять його ідеальним для будь-якого офісу. Завдяки можливості регулювання висоти сидіння та кута нахилу підголівника, крісло Asos дозволяє ідеально підлаштуватися під уподобання користувача, забезпечуючи оптимальну підтримку для хребта. Регулювання висоти спинки для поперекових хребців додатково посилює комфорт сидіння,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 128 см мм |
| Глибина сидіння | 52 см см |
| Максимальна висота сидіння | 52 см см |
| Максимальне навантаження | 130kg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 42 см см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 49 см мм |
| Ширина сидіння | 46 см см |
- Ціна: 15 209 ₴

