Ліжко Łóżko Dzienne 2 шухляди Irun біле 90x200см сосна

- Немає в наявності
- Код: 176009122
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван-ліжко, 2 ящики, IRUN, білий, 90x200 см, сосна. Ця універсальна дерев'яна лежанка може слугувати як ліжко в спальні, також чудово підійде як софа в вітальні. Ідеально відповідає вашим потребам, забезпечуючи багато місця для сну та відпочинку. Масив сосни: масивна деревина - це красивий, натуральний матеріал. Соснове дерево має просту структуру волокон, а сучки надають йому унікальний, рустикальний вигляд. Це гостьове ліжко виготовлене з масиву сосни, що робить його більш стабільним і довговічним. Конструкція з рейок: каркас з дерев'яних рейок забезпечує кращу циркуляцію...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56 см мм |
| Кількість місць | Одиночні |
| Матеріал | Масив дерева, Масив сосни |
| Розмір | 90x200 см |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | Дерев'яні |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 205 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴






