Підвісна шафа Lavita Floryda 80

- В наявності
- Код: 58319183
14 672 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна колекція меблів для ванної FLORYDA. Меблі FLORYDA вирізняються білим, блискучим кольором та фрезерованою ручкою. Їх сучасний дизайн робить їх стильним доповненням до будь-якої ванної кімнати, оформленої в скандинавському або мінімалістичному стилі. Вибір колекції FLORYDA надає необмежені можливості для оформлення інтер'єру та організації місця для зберігання. Це розширена модульна пропозиція, що складається з підвісної шафки, підвісного стовпа, кошика cargo та шафки для рушників. Шафка FLORYDA. Шафки FLORYDA представлені в трьох різних розмірах: 505mm, 605mm та 805mm і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50,5 см мм |
| Глибина | 39,5см мм |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Floryda |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 14 672 ₴

