Чоловічий годинник Zeppelin 8166-1 LZ120 Open Heart Automatic

- Немає в наявності
- Код: 158831031
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий годинник Zeppelin 8166-1. Виробництвом годинників Zeppelin займається німецька компанія POINTtec Electronic GmbH, яка пропонує елегантно оформлені, стильні годинники, призначені як для жінок, так і для чоловіків. Ці годинники вирізняються унікальним дизайном, який привертає увагу своїм винятковим стилем. Пропонуємо лише нові та автентичні годинники марки Zeppelin, придбані безпосередньо у офіційного дистриб'ютора. Оригінальний Новий Чоловічий годинник Zeppelin 8166-1. Zeppelin 8166-1. це годинник, який поєднує в собі класичний дизайн з сучасними елементами. Його детальний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeppelin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50m м |
| Висота корпусу | 12 mm мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина ремінця частина з отворами | 115 mm мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 90 mm мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Марка | Zeppelin |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | ZE-8166-1 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Коричневий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина | 20 mm мм |
| Ширина корпусу | 41 mm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


