Диван Signal Camellia 2 Velvet золотистий Bluvel 28 бежевий

- В наявності
- Код: 166416116
15 419 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
АУКЦІЯ: Софа гламурна для салону CAMELLIA 2 VELVET бежевий/золотий каркас. SIGNAL MEBLE. Софа гламурна Camellia 2 Velvet для салону. Двомісна софа CAMELLIA - це дизайнерський меблевий виріб, який додасть елегантності кожному приміщенню. Призначена для елегантних інтер'єрів, стилізованих в атмосфері гламур. Оббита софа з велюрової тканини стане оригінальною прикрасою вашого салону. Бежева тканина з довгим ворсом м'яка на дотик і ніжно переливається, завдяки чому додає блиску і затишної атмосфери. Декоративна спинка, що нагадує інтер'єр мушлі, та м'яке сидіння запрошують зручно сісти і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Signal Meble |
| Висота | 77 см мм |
| Глибина | 76 см мм |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З тканини |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Спальне місце — довжина | до 150см |
| Спальне місце — ширина | до 60см |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Золотий |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Ширина | 135 см мм |
- Ціна: 15 419 ₴



