Чоловічий годинник Adriatica A8269.9256QF

- Немає в наявності
- Код: 155917123
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий годинник ADRIATICA A8269.9256QF На ремінці. Чоловічий годинник ADRIATICA A8269.9256QF. ➡️Механізм. : Годинник живиться кварцовим механізмом, що гарантує його високу точність і надійність, підкріплену 2-річною гарантією від виробника. ➡️Корпус. : Виготовлений з сталі з покриттям PVD кольору рожевого золота, корпус має водонепроникність до 50 м (5 бар), що робить годинник практичним у повсякденному використанні. Його кругла форма має 44 мм ширини і 9.0 мм товщини, поєднуючи елегантність з сучасним дизайном. ➡️Циферблат. : Сірий циферблат з аналоговим показником часу додає годиннику...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 9 мм мм |
| Довжина браслета | 166 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | A8269.9256QF |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 44 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴










