Шафа Comad Iconic з стільницею 120x46x46см білий мат
- В наявності
- Код: 163217061
15 826 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Купуючи у нас - купуєте продукт. безпосередньо. від. Польської. компанії. tyletegotu. Кожного дня ми докладаємо зусиль, щоб наші послуги, а також продукти в пропозиції були найвищої якості - сотні позитивних відгуків. підтверджують, що можна і варто! Дякуємо. що нас обираєте. СУЧАСНА ВАННА ШКІРКА З СТОЛИКОМ Iconic 120x46x46 см. Шкафчик для ванної з столиком. , Iconic, 120x46x46 см, білий, матовий. Надзвичайно ефектний. шкаф під умивальник. з ергономічним функціональним розташуванням. Завдяки сучасному, а також універсальному стилю. дозволяє на велику свободу в оформленні. Призначена меблі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COMAD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Кількість дверей | 0 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Мoдель | Iconic White |
| Оздоблення | Мат |
| Стиль | Сучасний |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір фасадів | Чорний |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 15 826 ₴

